Україна вислала Діда Хасана до Росії

"Хрещений батько" російської мафії приїжджав до України для проведення злодійської "сходки" з перерозподілу сфер впливу.

Україна екстрадувала до Росії затриманого напередодні "хрещеного батька" російської мафії, відомого злодія в законі Аслана Усояна на прізвисько Дід Хасан. Йому заборонено в'їжджати на територію української держави найближчі 5 років.

Як повідомили в ГУБОЗ, кримінального авторитета затримали ввечері 26 квітня в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

За оперативними даними, Дід Хасан приїхав до України для проведення злодійської "сходки", на якій, у зв'язку зі смертю відомого російського мафіозі Япончика, мали перерозподілятися ролі щодо впливу на криміногенну ситуації в Україні.

Джерела в правоохоронних органах РФ стверджують, що Діда Хасана не оголошено ні в російський, ні в міжнародний розшук, тому після прибуття на територію Росії його не будуть затримувати.

Російська преса стверджує, що Аслан Усоян вже довгі роки є лідером кавказьких організованих злочинних угрупувань і контролює більшість російських, вирішуючи конфлікти і суперечки між ними.

Саме Дід Хасан керував церемонією похорону Япончика. Нагадаємо, замах на 69-річного В'ячеслава Іванькова було скоєно ввечері 28 липня 2009 року, коли він виходив з московського ресторану "Тайський слон". Япончик отримав поранення в черевну порожнину і був госпіталізований. Врятувати його життям попри тривалу боротьбу лікарям так і не вдалося.

Читайте також:

У Києві затримали "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

У Франції з третього разу вбили замовника смерті Япончика

Розпорядником похорон Япончика став один з головних мафіозі Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: