Україна виступає проти політики міжнародної ізоляції Білорусі

За словами радника президента Андрія Гончарука, Україна зацікавлена в економічній стабільності Білорусі, оскільки Білорусь є її важливим торговельним партнером.

Україна виступає проти політики міжнародної ізоляції Білорусі. Про це сказано у повідомленні прес-служби президента.

Як повідомляється, радник президента - керівник Головного управління АП з питань міжнародних відносин Андрій Гончарук взяв участь у телемості між Києвом, Варшавою і Москвою. Він, зокрема, зазначив, що в Україні уважно стежать за ситуацією в Білорусі, і підкреслив, що Україна виступає проти політики міжнародної ізоляції цієї країни.

Відповідаючи на запитання про наслідки для Європи погіршення економічного становища в Білорусі, Гончарук зазначив, що Україна зацікавлена в економічній стабільності в цій країні, оскільки Білорусь є її важливим торговельним партнером.

Як відомо, раніше Євросоюз прийняв стосовно Білорусі низку санкцій економічного і політичного характеру, зокрема, склавши список білоруських чиновників, яким заборонено в'їзд до країн ЄС.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на параді з нагоди Дня незалежності, заявив, що зовнішні сили, намагаючись дестабілізувати обстановку в країні, прагнуть зруйнувати суспільну злагоду і поставити Білорусь на коліна.

Читайте також:

ЄС заборонив продавати Білорусі зброю

П'яний чиновник Лукашенка з матюками розповів про кризу в Білорусі

Євросоюз посилив санкції проти Білорусі

Лукашенко заборонив європейським політикам відвідувати Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: