Україна витратила на ліквідацію аварії на ЧАЕС 12 мільярдів доларів

Президент Віктор Янукович зазначив, що Україна не відмовляється від своєї частки відповідальності за наслідки, заподіяні аварією на ЧАЕС.

За всі роки незалежності сума витрат України на подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС перевищила 12 мільярдів доларів. Про це заявив президент Віктор Янукович на засіданні РНБО, обговорюючи проведення конференції, присвяченої 25-річчю трагедії на ЧАЕС.

Він також зазначив, що Україна не відмовляється від своєї частки відповідальності за наслідки, заподіяні аварією на ЧАЕС, а також підкреслив, що основний тягар витрат щодо подолання наслідків аварії несе на собі Україна.

"Ми висловлюємо щире співчуття японському народу, ми допомагали всім, чим могли і будемо допомагати і далі брати участь і нести свою відповідальність, частину своєї відповідальності перед світовим співтовариством", - сказав Янукович.

Нагадаємо, на порядку денному засідання РНБО стоять питання про державну політику у подоланні наслідків чорнобильської катастрофи, про підвищення безпеки експлуатації українських АЕС, а також про допуск підрозділів збройних сил інших держав у 2011 році для участі у військових багатонаціональних навчаннях.

Нагадаємо, наприкінці березня Європейський банк реконструкції та розвитку заявив про готовність виділити на чорнобильські проекти (забезпечення об'єкта "Укриття") 120 млн. євро.

Читайте також:

Янукович, Мєдвєдєв і Лукашенко зустрінуться в Чорнобилі

Охороні Чорнобильської атомної станції три місяці не виплачують зарплату

В Україні чорнобильську радіацію виявили у хребцях ще не народжених дітей

ВідеоУкраїна витратила на ліквідацію аварії на ЧАЕС 12 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: