Україна вийшла на пік пожежної небезпеки

На більшості території України температура перевищує 35 градусів, тому пожежникам важко ліквідовувати надзвичайні ситуації.

Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв заявив, що Україна проходить пік пожежної небезпеки.

"Щодня у нас (в Україні) відбувається в середньому десь 240-250 пожеж", - заявив Клюєв 16 серпня в інтерв’ю одному з телеканалів.

За словами першого віце-прем'єра, на більшості території України температура перевищує 35 градусів, тому дуже важко ліквідовувати ці надзвичайні ситуації. Урядовець запевнив, що для цього задіяні усі резерви, підключені військовослужбовці, для швидкого реагування створені оперативні штаби в кожній області. "Вживаються усі заходи, щоб пожежі звести до мінімуму", - підкреслив Клюєв.

Він також зазначив, що завдяки космічному агентству через супутники зондування Землі відбувається відстежування, "фактично в режимі онлайн, де у нас - пожежа, де - задимлення, де - аномально висока температура".

"Завдяки цій оперативній системі ми відразу можемо реагувати, відправляти техніку для того, щоб гасити в зачатковому стані ці пожежі. Завдяки тому, що ми таку систему організували, за кількістю пожеж у нас досить багато на добу, але за збитками - вони мінімальні, тому що ми оперативно реагуємо і одразу гасимо", - сказав перший віце-прем'єр.

Читайте також:

На Київщині пожежники загасили усі торфовища

За минулу добу пожежі в Україні принесли збитків на 5,6 млн грн

Дим від російських пожеж досяг Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: