Україна вийшла на пік пожежної небезпеки

На більшості території України температура перевищує 35 градусів, тому пожежникам важко ліквідовувати надзвичайні ситуації.

Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв заявив, що Україна проходить пік пожежної небезпеки.

"Щодня у нас (в Україні) відбувається в середньому десь 240-250 пожеж", - заявив Клюєв 16 серпня в інтерв’ю одному з телеканалів.

За словами першого віце-прем'єра, на більшості території України температура перевищує 35 градусів, тому дуже важко ліквідовувати ці надзвичайні ситуації. Урядовець запевнив, що для цього задіяні усі резерви, підключені військовослужбовці, для швидкого реагування створені оперативні штаби в кожній області. "Вживаються усі заходи, щоб пожежі звести до мінімуму", - підкреслив Клюєв.

Він також зазначив, що завдяки космічному агентству через супутники зондування Землі відбувається відстежування, "фактично в режимі онлайн, де у нас - пожежа, де - задимлення, де - аномально висока температура".

"Завдяки цій оперативній системі ми відразу можемо реагувати, відправляти техніку для того, щоб гасити в зачатковому стані ці пожежі. Завдяки тому, що ми таку систему організували, за кількістю пожеж у нас досить багато на добу, але за збитками - вони мінімальні, тому що ми оперативно реагуємо і одразу гасимо", - сказав перший віце-прем'єр.

Читайте також:

На Київщині пожежники загасили усі торфовища

За минулу добу пожежі в Україні принесли збитків на 5,6 млн грн

Дим від російських пожеж досяг Харкова

ВідеоУкраїна вийшла на пік пожежної небезпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: