Україна вийшла в "лідери" з ігнорування рішень Європейського суду з прав людини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держава виконує тільки один із п’яти приписів.

Станом на кінець червня 2018 року Україна виконала менше 20% рішень Європейського суду з прав людини. Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на дані Ради Європи.

Опубліковані матеріали свідчать, що наша держава стала одним з антилідерів рейтингу. Із 1394 постанов суду було повністю виконано і закрито лише 253.

ВідеоЄСПЛ зобов'язав Україну скасувати мораторій на продаж сільськогосподарських земель

Таке рішення судді винесли у справі двох українців, які звернулися зі скаргою. Позивачі заявили, що урядова заборона порушує їхні права, як власників таких ділянок. Європейський суд з прав людини наголосив, що українська заборона на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення порушує Європейську конвенцію з прав людини.

ЄСПЛ зобов'язав Україну скасувати мораторій на продаж сільськогосподарських земель

У процентному відношення набагато гірший показник продемонстрував Азербайджан. Ця країна виконала всього 1,5% від необхідного. Росія має не набагато, але кращий відсотковий показник за Україну – близько 25%. Але в абсолютній кількості невиконаних вироків РФ є беззаперечним лідером. Там досі проігноровані приписи у 1772 випадках із 2380.

Як повідомлялося днями, Комітет міністрів Ради Європи 18-20 вересня розгляне виконання Україною низки рішень Європейського суду з прав людини, зокрема, у справі "Гонгадзе проти України". Остаточне рішення у справі, яка стосується вбивства журналіста та його неефективного розслідування, ЄСПЛ ухвалив у 2006 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції