Україна візьме участь в силах реагування НАТО

Питання співпраці з альянсом залишається для України пріоритетним у зовнішній політиці.

Цього року Україна візьме участь у силах реагування НАТО. Про це на засіданні робочої групи Україна-НАТО заявив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв.

За його словами, Україна робить вагомий внесок у розширення операцій НАТО. "Україна співробітничає з НАТО в сфері стратегічних авіаперевозок... важливим завданням є подавлення невійськових загроз", - сказав чиновник.

Також Єлісєєв зазначив важливість співпраці України і НАТО в сфері миротворчих операцій.

"Сьогодні Україна - це єдина країна-не член НАТО, яка бере участь в усіх важливих миротворчих операціях під егідою альянсу", - заявив заступник міністра закордонних справ України.

У свою чергу, перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш повідомив у ході засідання, що Україна продовжить співпрацювати з НАТО, розвиваючи паралельно стратегічне партнерство з РФ.

"Для нашої країни питання співпраці з альянсом залишається пріоритетним в зовнішній політиці", - сказав Гавриш, додавши, що свідченням цього є наміри влади дотримуватись всіх раніше взятих домовленостей з НАТО.

Зі свого боку заступник генерального секретаря НАТО Іржі Шадіві зазначив, що НАТО буде продовжувати надавати допомогу Україні в сфері реформування сектору безпеки та оборони.

Раніше представник Військового комітету НАТО Массімо Паніцці повідомив, що Україні запропоновано увійти до складу Сил реагування НАТО в 2015-2016 роках. Таким чином, Україна стане першою країною - не членом НАТО, яка братиме участь у Силах реагування альянсу.

Читайте також:

НАТО назвало поведінку України безпрецедентною

Мєдвєдєв запропонував Україні військовий союз

Януковича звинуватили у втягуванні України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: