Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці вперше отримали найпрестижнішу нагороду для рекламістів – "Каннського лева"

Медійний проект приурочений до вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру.

Український проект "Бабин Яр" здобув бронзову статуетку за найкращий звуковий супровід міжнародного фестивалю реклами "Каннські Леви 2017"

Про це йдеться у випуску "Сніданку з 1+1".

Нагороду отримав Український кризовий медіацентр за вшанування трагедії в Бабиному Ярі 1941 року, де за два дні, 28 та 29 вересня, було вбито близько 34 000 осіб.

Музику до вистави написав український композитор Святослав Луньов. Для перформансу встановили інсталяцію з труб, через які проходив вітер, створюючи специфічні звуки. Вони мали уособлювати голоси душ жертв Бабиного Яру.

ВідеоУкраїна вперше здобула перемогу на фестивалі реклами "Каннські леви"

Виконавцями стали українські діти: троє скрипалів та вокалісти - учасники шоу "Голос. Діти" - Анастасія Багінська з команди Потапа та підопічний Тіни Кароль Олександр Подолян.

"Каннські леви" – це конкурс з понад півстолітньою історією. Його ще називають "Оскаром" для рекламістів та маркетологів. Україну вперше відзначили нагородою такого ґатунку на цьому фестивалі.

Нагадаємо, що Гран-прі на фестивалі "Каннські леви 2017" здобув соціальний проект "Познайомтеся з Гремом". Грем – це манекен людини, розроблений задля привернення уваги до наслідків автомобільних аварій. Після випуску ролика Грем став мемом – першим, що отримав приз "Каннських левів". 

ВідеоУкраїна вперше отримала нагороду міжнародного фестивалю "Каннські Леви"

Залиште свій коментар

Вибір редакції