Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна вперше розпочала серійне виробництво боєприпасів для гранатометів за стандартами НАТО

Україна вперше розпочала серійне виробництво боєприпасів для гранатометів за стандартами НАТО

Завод працює над тим, щоб збільшити об‘єми виробництва.

Державний концерн "Укроборонпром" розпочав виготовляти боєприпаси для автоматичного гранатомету ПГОФ-40, які відповідають стандартам НАТО. Виробництво здійснюється на КП  "Шосткинський казенний завод "Імпульс" разом із ПрАТ "Кузня на Рибальському".

Про це йдеться у повідомленні "Укроборонпрому".

ПГОФ-40 – граната осколково-фугасної дії з типорозміром 40х53 мм. У порівнянні із 30-мм гранатами, які зараз використовуються у більшості автоматичних гранатометів, що стоять на озброєнні українського війська, 40-мм граната має більшу потужність та розліт осколків.

"Зараз "Імпульс" працює над тим, щоб збільшити об‘єми виробництва цих боєприпасів шляхом механізації виробництва та запровадженню нових інструментів. При цьому, здебільшого, складання таких боєприпасів – це ручна робота", – заявив директор підприємства Євген Чернов.

Також завод почав виробництво спеціальних інертних 40-мм боєприпасів ПГІ-40, які використовуються для пристрілки автоматичного гранатомету та навчання особового складу.

Окрім того, "Імпульс" спільно з ПрАТ "Кузня на Рибальському" освоює виробництво ВОГ-25В, які призначені для стрільби з підствольних гранатометів для автоматів, що стоять на озброєнні силових структур України.

Раніше повідомлялося, що Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів калібру 152 мм. Новий осколково-фугасний снаряд розраховано для знищення живої сили, артилерії та вогневих засобів противника, а також – руйнування фортифікаційних споруд і об‘єктів. Він призначений для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – "Гіацинт".

Залиште свій коментар

Вибір редакції