Україна встановить дипвідносини з Орденом Госпітальєрів

Президент уповноважив посла України в Італії Георгія Чернявського на підписання від імені України Протоколу з Орденом Госпітальєрів.

Президент України Віктор Ющенко уповноважив Надзвичайного і Повноважного Посла України в Італійській Республіці Георгія Чернявського на підписання від імені України Протоколу (у формі обміну нотами) між Україною та Суверенним військовим Орденом Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, рицарів Родосу і Мальти про встановлення офіційних відносин.

Госпітальєри
Герб Ордену Святого Іоанна Єрусалимського

Текст відповідного розпорядження розміщено на офіційному сайті глави держави.

Довідка. Суверенний військовий Орден Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, рицарів Родосу і Мальти (Мальтійський орден, Орден іоанітів ) – один із найстаріших рицарських орденів Європи. Він виник в ХІ столітті в Палестині.

В даний час орден займає Палаццо ді Мальта у Римі. Орден Госпітальєрів є благодійною католицькою організацією, однак світова спільнота визнає його ще й як суверенну державу.

Орден св. Іоанна відігравав значну роль у розвитку західно-європейської військової справи і боротьби з ісламською работоргівлею. Він відомий як організатор перший європейських шпиталів.

Мальтійський орден підтримує дипломатичні відносини з 78 країнами світу, зокрема з Російською Федерацією, Білоруссю, Латвією, Литвою, а також представлений постійними делегаціями при ООН, Комісії європейських співтовариств, Раді Європи і інших міжнародних організаціях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: