Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна втратила понад три мільйони доларів від корупції в оборонній промисловості - НАБУ

Корупцію зафіксовано на 15 оборонних підприємствах.

Внаслідок корупційних схем та розкрадань в оборонно-промисловому комплексі Україні завдано збитків на суму три мільйони доларів та 620 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"Щонайменше на 15 підприємствах комплексу детективи НАБУ наразі зафіксували факти, які стали підставою для відкриття кримінальних проваджень. Найчастіше йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, а також закупівлю товарів за завищеними цінами через компанії-посередники, наближені до керівництва держустанов", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кожен другий посадовець держструктур, що фігурує у подібних справах НАБУ, може бути причетним до появи тієї чи іншої схеми розкрадання коштів. 

Антикорупційне бюро, своєю чергою, намагається протидіяти появі нових схем. Таким чином службовці запобігли закупівлі паливно-мастильних матеріалів за завищеною ціною та обмундирування неналежної якості. Це зберегло для держави 130 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у березні Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування щодо розтрати керівництвом Львівського бронетанкового заводу грошей під час закупівлі двигунів зі шкодою для держави. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції