Україна втратила позиції на Донбасі. Бойовики ведуть найсильніші за останні роки обстріли

Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна втратила позиції на Донбасі. Бойовики ведуть найсильніші за останні роки обстріли

Фото: Операція об'єднаних сил / Facebook

Російські найманці поцілили в мирні райони.

Українські військові втратили позиції поблизу Золотого на Донбасі під час активної атаки бойовиків 18 лютого.

Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця подій.

За попередньою інформацією, внаслідок атаки бойовиків на опорний взводний пункт в зоні відповідальності 72-ї бригади, українські бійці покинули цю невелику ділянку фронту.

Знову ж таки, за попередніми даними, кілька українських бійців отримали поранення. Їх доправили до лікарні. Всі у стабільному стані. Військові визнають, що початок обстрілів по всій лінії схожий на 2015 рік, коли розстрілюють не опорні пункти, а завдають ударів по квадратах. Українські військові дають відповідь. 

Нагадаємо, від 5-ї години ранку 18 лютого йде інтенсивний бій між бойовиками та українськими військами в районі Золотого, Оріхово та Новотошківки. За даними ТСН, вороги накривають позиції бійців збройних сил України ствольною артилерією. Вибухи чути за кілька кілометрів.

Бойовики атакували позиції українських військ: штаб ООС повідомив про втрати

Бойовики атакували позиції українських військ: штаб ООС повідомив про втрати

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Бій у Луганській області
Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація