Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна введе санкції проти причетних до розподілу частот у Криму

До "чорного списку" також потраплять російські ЗМІ, що мовлять на півострові.

Україна введе санкції проти тих, хто причетний до розподілу радіочастот в анексованому Криму.

Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії розповів член Національної ради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський.

За його словами, до санкційного списку потраплять керівники і власники російських телеканалів і радіостанцій, що мовлять в Криму, а також чиновники, що розподіляли частоти між ними.

"Це п'ятсот сторінок великого документа, фінальну версію якого ми незабаром плануємо презентувати. І всі ці люди отримають по заслугах... Вони вкрали радіочастотний ресурс, тож частоти розподілені незаконно", - сказав Костинський.

За словами члена Нацради з телерадіомовлення, проект санкцій може бути готовий у вересні цього року.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін у деякі закони України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції і прикордонних районах України". Це буде сприяти прискоренню видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення в зоні проведення АТО, на території окупованого Криму та в прикордонних районах, які є найбільш вразливими до зовнішнього негативного інформаційного впливу. За словами самого президента, такий крок прискорить отримання дозволу на мовлення втричі. Раніше на це йшов майже рік.

ВідеоПорошенко оголосив про плани Києва запровадити проти "друзів Кремля" українські санкції

Українські санкції проти російських олігархів та перетворення Нормандської четвірки на трійку. Після зустрічі з Ангелою Меркель Петро Порошенко оголосив про плани Києва запровадити проти "друзів Кремля" обмеження на кшталт американських. А канцлер анонсувала нові перемовини у Нормандському форматі.

Порошенко оголосив про плани Києва запровадити проти "друзів Кремля" українські санкції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції