Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна вже зараз відіграє важливу роль для НАТО - Порошенко

Альянс для України є запорукою виживання.

Україна, не будучи членом Північноатлантичного альянсу, відіграє важливу роль для його східного кордону вже зараз.

Про це німецькому виданню Rheinische Post повідомив президент України Петро Порошенко, йдеться у повідомленні його прес-служби.

"І, я думаю, за рахунок нашого протистояння російській агресії на східному фланзі НАТО ми вже сьогодні відіграємо важливу роль. Ми боремося не лише за себе, а за Європу, демократію, за Захід і його цінності", - сказав він.

Порошенко нагадав, що на оборону Україна витрачає 6% внутрішнього валового продукту. Він наголосив, що перспектива членства в НАТО та ЄС є ключовою для держави, адже це єдиний варіант убезпечити себе від Росії, яка порушує міжнародні договори, зокрема Будапештський меморандум. 

"У відповідь ми відмовилися від радянської ядерної зброї, розташованої на нашій території. На той момент – третій за обсягами арсенал у світі. І що у підсумку? Путін анексує Крим і розпалює війну на Сході нашої країни", - сказав президент.

ВідеоДепутати передали до суду проект змін щодо членства України в ЄС та НАТО

Незворотність курсу України до ЄС і НАТО - депутати погодилися закріпити в Конституції. Та зробили перший крок - до Конституційного суду передали проект змін, що декларують стратегію України на членство в ЄС та НАТО. 

Депутати передали до суду проект змін щодо членства України в ЄС та НАТО

Нагадаємо, Росія продовжує намагання впливати на внутрішні справи в Україні, зокрема й на процес підготовки до виборів 2019 року. Про це заявив президент Петро Порошенко.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції