Україна й РФ вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну

Віктор Янукович відзначив, що взаємовідносини з країнами Чорноморського басейну одержують сьогодні конструктивну й дружню основу і запевнив, що буде подальший розвиток.

Президент Віктор Янукович переконаний, що Україна й Росія вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну.

Про це він заявив у неділю, 4 липня, в Севастополі, виступаючи на борту фрегата "Гетьман Сагайдачний" з вітальною промовою з нагоди Дня флоту України.

"Військово-Морські Сили України надійно захищають національні інтереси держави на морі, забезпечують стабільність морських кордонів. Наші моряки протидіють тероризмові й піратству на середземноморських просторах, укріплюють добросусідство й довіру чорноморських країн", - наголосив президент.

На думку глави держави, "ВМС України стали авангардом у взаємодії з міжнародними організаціями безпеки. Під час міжнародних навчань військові моряки гідно представляють Україну і затверджують її статус як потужної морської держави".

Янукович відзначив, що взаємовідносини з країнами Чорноморського басейну одержують сьогодні конструктивну й дружню основу.

"Перш за все, ми наповнили новим змістом наші стратегічні відносини з Російською Федерацією. Військові моряки України й Росії завжди мали партнерські відносини, і нині є особливо актуальним їх активний розвиток", - наголосив він.

За словами глави держави, спільне святкування 65-х роковин Перемоги у Великій Вітчизняній війні й проведення українсько-російських навчань "Фарватер миру-2010" є яскравим прикладом нашого партнерства.

"Упевнений, що ми виробимо нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну", - наголосив Янукович.

Читайте також:

Янукович пообіцяв збільшити з 1 жовтня зарплату офіцерів ВМС України

Україна святкує День Військово-морських сил

ЧФ РФ привітав українських моряків: Севастополь - місто двох флотів назавжди

Російські моряки пройдуть парадом на честь Дня флоту України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: