Україна й Росія знову не поділили кордон через суперечку за Керченську протоку

Київ і Москва продовжують складні переговори щодо делімітації спільного кордону в Азовському морі та Керченській протоці. Погляди сторін на вирішення проблеми відрізняються.

Позиції Києва і Москви щодо вирішення Азово-Керченської проблеми відрізняються. Про це 26 серпня в Києві заявив заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, коментуючи процес делімітації морського кордону між країнами.

"Позиції сторін відрізняються один від одного, ключ - у визначенні статусу Керченської протоки і питаннях розмежування", - повідомив Карасін.

Він також додав, що сторони домовилися в спокійному режимі продовжувати вирішення цього питання.

Відносно демаркації спільного сухопутного кордону, за словами Карасіна, вирішені усі практичні питання. "Зараз створюються відповідні структури, які при взаємодії реалізовуватимуть прийняті рішення", - підкреслив заступник голови МЗС РФ.

На його переконання, питання демаркації не є проблемою і розуміння, як його вирішити, є і в Києва, і в Москви.

Що стосується обсягів фінансування робіт з демаркації, Карасін повідомив, що кошторису поки немає, але "відповідні витрати вже передбачені в бюджетах наступних років".

Як повідомлялося, МЗС України 3 серпня отримало офіційне повідомлення російської сторони про завершення всіх необхідних процедур для набуття чинності Угоди про демаркацію українсько-російського державного кордону.

Зазначимо, президент Віктор Янукович у травні заявляв про необхідність до кінця поточного року завершити процес демаркації кордонів з Білоруссю, Росією та іншими сусідами України.

Читайте також:

РФ готова до демаркації кордону з Україною

Україна затвердила сухопутний кордон з Росією

Янукович наказав до кінця року поділити всі кордони з сусідами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: