Україна є ресурсом для дитячого порно в інтернеті

Українських дітей незаконно перевозять закордон і в межах країни з метою сексуальної експлуатації, примушення до жебрацтва та робіт у сільському господарстві.

Про це зазначається у звіті американського міністерства праці (US Department of Labor) щодо дитячої праці за 2008 рік, опублікованого у четвер.

Діти в Україні працюють у сільському господарстві, торгують на ринках та на видобуванні вугілля на поверхні землі.

"Україна є країною-ресурсом для дитячого порнографії в Інтернеті. Українських дітей незаконно перевозять закордон і в межах країни з метою сексуальної експлуатації, примушення до жебрацтва та робіт у сільському господарстві", - йдеться у розділі звіту, присвяченому Україні.

"Більшість дівчат-жертв торгівлі людьми використовують для сексуальної експлуатації, тоді як хлопчиків використовують для робіт і торгівлі наркотиками", - зазначається у звіті Мінпраці США.

Повідомляється, що потрапити у сексуальне рабство і стати жертвою торгівлі людьми в Україні найбільше ризикують діти, які живуть у дитбудинках, жертви домашнього насильства, сироти, і ті, хто мігрує у пошуках роботи.

Нагадується, що мінімальний вік для працевлаштування в Україні є 16 років. За згодою батьків, діти можуть працювати з 15 років у нешкідливих для здоров'я сферах промисловості. З 14 років їм дозволяється працювати у сільському господарстві та у соціальному секторі (опіка за пристарілими, притулках для сиріт тощо).

У звіті проаналізовано ситуацією з використанням дитячої праці у 58 країнах світу. Міністерство праці також подає список 122 продуктів, які виготовляються за допомогою "примусової праці, дитячої праці чи того і іношого".

Вироби, які найчастіше виготовляють діти по всьому світі, - це бавовна, тростинний цукор, тютюн, кава, рис, какао-боби; цегла, одяг, килими, взуття.

Економічна криза "збільшила вразливість" найбільш легко експлуатованих працівників, у тому числі дітей, жінок і мігрантів у світі, зазначається у звіті.

Читайте також:

Житель Запоріжжя за 10 грн і шоколадку знімав дітей у порно

Російські школярі скачували з Інтернету порно в рамках проекту "Освіта"

За зберігання порнографії відтепер можна потрапити до в'язниці

Мін'юст дозволив зберігати порно "в медичних цілях"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: