Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна, ЄС та Росія розпочнуть тристоронні перемовини щодо транзиту газу

Гройсман зустрівся з віце-президентом Єврокомісії з питань Енргетичного Союзу.

Україна, Європейський Союз та Росія разом братимуть участь у тристоронніх перемовинах щодо транзиту газу до країн Європи.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Ми домовилися про започаткування тристоронніх переговорів у форматі «ЕС – Україна – Росія» з питань транзиту газу. Позиція України буде відповідальною і твердою", - заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовічем

Він додав, що транзит через Україну блакитного палива є альтернативою "Північному потоку-2", який прем'єр вважає суто політичним проектом, який загрожує енергетичній безпеці Європи.

Зазначається, що Гройсман обговорив із Шефчовічем питання інтеграції об’єднаної енергетичної системи України з енергосистемою континентальної Європи. Це, за його словами, стало би прикладом для співробітництва України та ЄС у низці галузей. 

Нагадаємо, Європейська комісія завершила розслідування антимонопольної справи проти "Газпрому". Російська компанія не буде оштрафована. Проте штраф можливий, якщо вона не буде виконувати мирову угоду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції