Україна за місяць встановила антирекорд зі смертності від коронавірусу: у яких областях найбільше летальних випадків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Здебільшого від ускладнень коронавірусу помирають чоловіки.

В Україні упродовж останнього місяця майже вдвічі збільшилася кількість смертей від ускладнень нового коронавірусу COVID-19. Так, станом на 15 червня - 901 випадок смертей, а 15 травня було - 476 летальних випадків.

Про це інформують у Центрі громадського здоров’я України.

Середній показник летальності від коронавірусу в Україні - 2,9%. Від COVID-19, як зазначається, найбільше помирає чоловіків - 473 (54%). Також недуга здебільшого забирає життя людей віком від 50 років (88,3%).

Крім того, у більшості померлих від коронавірусу були супутні захворювання, зокрема, 70% мали серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок, печінки, легень, неврологічні хвороби та ожиріння.

У 54,8% померлих із супутньою патологією було декілька захворювань: серцево-судинні та цукровий діабет, імунодефіцит та ожиріння. Ще 89% померлих – це люди старші 50 років із супутніми захворюваннями.

Показник летальності, що перевищує середній по Україні, зареєстровано в:

  • Івано-Франківській області (5,4%);
  • Кіровоградській (5,3%);
  • Полтавській (4,7%);
  • Чернівецькій (4,3%);
  • Черкаській (3,7%);
  • Львівській області (3,6%).

Також, згідно з даними, від початку симптомів до смерті пацієнтів з COVID-19 у середньому минало 14 днів. Від моменту госпіталізації до медзакладів до смерті - 9 днів.

Серед померлих людей з COVID-19 було 40 медичних працівників з 18 регіонів країни. Для порівняння, станом на 15 травня серед померлих було 24 медика. Здебільшого, це жінки та особи віком 50-69 років.

Найбільше летальних випадків серед медпрацівників зафіксували в Івано-Франківській області.

Смерті в Україні від коронавірусу, травень-червень
Центр громадського здоров’я України

Нагадаємо, в Україні від початку спалаху COVID-19 зареєстрували 31 810 випадків коронавірусу. Із них за останню добу - 656. Загалом 14 253 пацієнти одужали.

Відео За добу в Україні коронавірус діагностували ще у 656 людей, 12 хворих померли

Загалом за час пандемії коронавірусну хворобу в Україні виявили у 31 810 осіб. З них 14 253 одужали, 901 людина померла. За 24 години нових випадків коронавірусу не зафіксували у Полтавській області. Там також 0 померлих та стільки ж одужалих. Загалом на Полтавщині хворіє лише 8 людей. Другою областю з нульовим показником стала Миколаївська, в регіоні хворіє ще 102 людини. У Дніпропетровській області також не виявили нових випадків. Ніхто не помер, але й ніхто не одужав. Більше про коронавірус в Україні 

За добу в Україні коронавірус діагностували ще у 656 людей, 12 хворих померли

Залиште свій коментар

Вибір редакції