Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна за посилених заходів безпеки відзначає День пам'яті та примирення

Монумент Батьківщині-Матері вже традиційно прикрасили вінком із маків.

Україна разом зі світом відзначає День пам'яті та примирення. Загиблих у Другій Світовій війні вшановують сьогодні та завтра.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Монумент Батьківщини-Матері вже традиційно прикрасили вінком із маків. Через вечірню грозу та шквальний вітер роботи затяглися аж до самісінького ранку.

«Батьківщина-Мати» надягне величезний маковий вінок

До дня пам’яті та примирення, що відзначають 8-го травня, понад 100-метрову київську скульптуру «Батьківщина-Мати» прикрасять маковим вінком. Стежте за цим цікавим та екстремальним процесом у нашому стрімі та підписуйтеся на сторінку @ТСН Live, аби не проґавити цікаві події

Опубліковано ТСН Live 7 травня 2018 р.

 

ВідеоЧерез грозу та вітер прикрашання монументу Батьківщини-Матері затяглося до ранку

День примирення та пам'яті разом зі світом відзначає Україна. Загиблих у Другій світовій війні вшановують сьогодні та завтра. Вже традиційно до цього дня вінком із маків прикрашають монумент Батьківщини-Матері. Втім, через вечірню грозу та шквальний вітер роботи затяглися аж до самого ранку.

Через грозу та вітер прикрашання монументу Батьківщини-Матері затяглося до ранку

Урочистості в столиці та регіонах відбуватимуться за потужних заходів безпеки. Порядок під час акцій в країні забезпечать понад 17 тисяч силовиків - поліцейських, нацгвардійців, а також прикордонників та рятувальників. Напруження ситуації очікують в окремих регіонах (Київ, Запоріжжя, Дніпро), не виключають провокацій. Утім, кажуть, ситуацію тримають під контролем.

ВідеоУ Дні пам'яті та примирення на роботу вийдуть понад 17 тисяч правоохоронців

До охорони порядку залучили поліцейських, нацгвардійців, а також прикордонників та рятувальників. Силовики очікують напруження ситуації в окремих регіонах, не виключають провокацій. Утім, кажуть, ситуацію тримають під контролем.

У Дні пам'яті та примирення на роботу вийдуть понад 17 тисяч правоохоронців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції