Україна закликала Росію розібратися з кордонами

В.о. міністра закордонних справ України зустрівся з головою російського МЗС у Нью-Йорку та домовився відновити переговори щодо кордонів.

Міністерство закордонних справ закликає Росію активізувати двосторонні переговори з питань державного кордону між країнами.

Про це зазначається у повідомленні МЗС України.

На необхідності активізації таких переговорів 23 вересня наголошував виконуючий обов'язки міністра закордонних справ України Володимир Хандогій під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у рамках участі в 64-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

У ході цієї зустрічі сторони також обговорили стан українсько-російських відносин, погодили графік подальших міжміністерських консультацій і підготовку до саміту Союзу незалежних держав у Кишиневі (Молдова) 9 жовтня.

Сторони також домовилися провести 6-7 жовтня в Харкові переговори на рівні міністрів закордонних справ України та РФ за участі керівників прикордонних областей, представників відповідних міністерств і відомств двох держав.

Раніше МЗС розраховував на завершення демаркації (проведення лінії держкордону на місцевості за допомогою прикордонних знаків) українсько-російського кордону до кінця 2009 року.

МЗС також наголосив на важливості продовження діалогу з Росією про делімітацію (проведення лінії держкордону на карті) шельфів Азовського й Чорного морів.

Перший заступник секретаря РНБО Володимир Огризко вважає необхідною демаркацію держкордону України з сусідніми країнами для введення безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.

Читайте також:

Депутат Думи: Росія захистить Україну краще за будь-яке НАТО

Росія вимагає роз'яснень затримання своїх журналістів в Україні

Росія зробить ЧФ символом дружби з Україною

МЗС: Росія порушує договір про кордон з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: