Україна закликає припинити війну в Газі

Україна висловлює стурбованість з приводу ситуації в секторі Газа та приєднується до заклику світового співтовариства негайно припинити бойові дії.

Про це йдеться у коментарі речника МЗС Василя Кирилича у зв`язку з останніми подіями навколо Гази.

Україна переконана, що найголовнішим наразі є відновлення перемир’я, яке має відкрити шлях до політичного вирішення існуючих у контексті палестинсько-ізраїльського врегулювання проблем, йдеться у заяві.

Крім того, Україна, засуджуючи ракетні обстріли ізраїльських територій із сектору Газа, висловлює сумнів у пропорційності вжитої Ізраїлем військової сили, сказав речник МЗС.

Також Україна закликає сторони конфлікту дотримуватися принципів міжнародного гуманітарного права в частині неприпустимості колективного покарання та ураження цивільного населення.

В свою чергу, представники влади Ізраїлю заявляють, що не збираються припиняти військову операцію до повної перемоги над ХАМАС.

Як повідомляв ТСН.ua, Ізраїль із 27 грудня проводить масштабну військову операцію в секторі Газа, жертвами якої стали вже приблизно 310 людей, поранено близько 1700 людей.

Нагадаємо, серед поранених також є українська громадянка з дитиною. Наразі вона госпіталізована.

Посольство Ізраїлю в Україні не володіє інформацією про те, скільки українців може перебувати в зоні бойових дій. Проте, за неофіційними даними, в секторі Газа проживає близько 200-300 громадян України – в основному жінки палестинців.

ВідеоВійна на Близькому Сході

Залиште свій коментар