Україна закупить вакцини на 70 мільйонів

Уряд доручив Міністерству охорони здоров’я закупити вакцини для проведення обов'язкових щеплень дітям. На програму виділено понад 70 млн. гривень.

Кабінет міністрів виділив 71,91 млн. гривень на закупівлю імунобіологічних препаратів (вакцин) для забезпечення заходів з проведення імунопрофілактики дітей. Вказані кошти виділені Міністерству охорони здоров'я.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

У повідомленні наголошується, що реалізація цього рішення дасть можливість закупити вакцини для проведення обов'язкових щеплень дітям, зменшить кількість випадків інфекцій у дітей та сприятиме формуванню у них достатнього рівня імунітету проти інфекційних хвороб.

Як повідомлялося раніше, депутати Верховної ради від фракцій "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Павло Костенко і Партії регіонів Тетяна Бахтєєва і Володимир Макеєнко пропонували провести парламентські слухання щодо питань оздоровлення та відпочинку дітей та молоді 9 лютого 2011.

У серпні президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову посилити контроль над ефективністю реалізації програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки.

Читайте також:

Азаров: за місяць в Україні почнеться епідемія грипу

На Україну насуваються 3 штами грипу

Вакциновані від H1N1 почали хворіти на рідкісний неврологічний синдром

У світі закінчилася пандемія грипу H1N1

Епідемія грипу почнеться в Україні за два тижні

Відмова від вакцинації може принести в Україну епідемію дифтерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: