Україна залишилася без багатонаціональних військових навчань

Через відсутність фінансування цього року в Україні пройдуть лише комп’ютерні командно-штабні навчання без участі підрозділів

Цього року повномасштабні багатонаціональні військові навчання на території України або поблизу її кордонів не проводитимуться через проблеми з фінансуванням.

Про це повідомив журналістам начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних cил України генерал армії Сергій Кириченко, під час інспекційної поїздки на Харківщину.

Він нагадав, що на цей рік планувались навчання спільно з Туреччиною, а також участь закарпатської бригади у навчаннях на Яворівському загальновійськовому полігоні. "Але цей захід, скоріш за все, не відбудеться, бо немає коштів", - додав Кириченко.

Хоча, на його думку, такі навчання дають практичні навички особовому складу армії, флоту й Повітряних сил.

За словами Кириченка, держави-партнери України у проведенні подібних навчань погодилися з пропозицією нашої сторони проводити цього року лише комп’ютерні командно-штабні навчання без участі підрозділів.

Нагадаємо, що 26 червня президент Віктор Ющенко, відкриваючи засідання РНБО, заявив, що служіння в українській армії не є честю при поточному її фінансуванні.

Президент відзначив, що в країні "вперше за 5 років скоротилася кількість військовослужбовців, які відбувають службу за контрактом".

За його словами, на даний момент зарплата "військового контрактника на 30% нижча від середньообласної заробітної плати, починаючи від Волинської області і закінчуючи Одеською областю".

"При такому фінансовому забезпеченні жоден чоловік, який себе поважає, служити в українську армію (за контрактом – ред.) не прийде", - резюмував глава держави.

Читайте також:

Міноборони розпродає зайве майно

На озброєння української армії прийнято новий літак

Українська армія прийняла на озброєння новий танк за 55 копійок

КРУ доведеться "дико вибачитися" перед Єхануровим за звинувачення у корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: