Україна залишить ГТС у своїх руках

У Києві наголошують, що жодних розмов про приватизацію газотранпсортної системи з Москвою вести не будуть.

Україна не братиме участі в переговорах щодо приватизації своєї газотранспортної системи.

Про це заявили сьогодні заступник глави Секретаріату президента Андрій Гончарук та посол України в РФ Костянтин Грищенко.

Гончарук на брифінгу зазначив, що ГТС є національним багатством країни і тому не може йти мови про передачу її у власність або в оренду іншій країні.

"Мова може йти лише про взаємовигідне співробітництво" - наголосив він.

У свою чергу Костянтин Грищенко розповів, що це питання не є предметом переговорів і не може бути, оскільки це, крім іншого, не дозволяє й українське законодавство.

Він зауважив, що сьогодні про це говорять, оскільки керівництво РФ не виключає такої можливості.

"Тому важливо дати сигнал українському суспільству, що ГТС знаходиться і буде знаходитись в українських руках", - підкреслив Грищенко.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що російська сторона готова розглянути можливість приватизації української ГТС за згоди Києва.

При цьому Путін зауважив, що в Україні "фетишизується газотранспортна система. Вона вважається національним надбанням, що дісталося мало не з небес, і не підлягає приватизації". Але якщо Україна зважиться на такий крок, то, за його словами, Росія може взяти участь у приватизації.


ВідеоУкраїна залишить ГТС у своїх руках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: