Україна запропонувала США свої підприємства для утилізації зброї

Володимир Сівкович запропонував США розглянути можливість використання українських підприємств для утилізації озброєння.

Україна пропонує США розглянути можливість використання українських підприємств для утилізації застарілого та надлишкового озброєння, розташованого на території країн Східної Європи.

Про це говориться в повідомленні прес-служби віце-прем'єр-міністра з силових питань Володимира Сівковича.

"Це буде вигідно обом країнам", - сказав Сівкович у ході зустрічі із заступником міністра оборони США Александром Вершбоу.

Крім того, сторони також обговорили проблеми утилізації ядерного палива, надлишкової стрілецької зброї та боєприпасів, а також особливі аспекти нової програми ПРО в Східній Європі.

Також Сівкович відзначив, що в питанні ПРО Україна займає чітку і зрозумілу позицію, а саме, що будь-які програми нарощування військових формувань на територіях держав, з якими Україна має невизначені кордони, повинні в обов'язковому порядку бути погоджені з керівництвом України.

За його словами, вже найближчим часом буде запропоновано рішення, яке дасть можливість зняти з порядку денного цілу низку проблемних питань безпеки регіону і характер якого буде стратегічно вигідним як Україні, так і всім зацікавленим сторонам.

У ході зустрічі віце-прем'єр також запевнив, що Україна буде будувати взаємини з США на логічних і прагматичних засадах.

Як повідомляється, Україна буде дотримуватися взятих зобов'язань, які були визначені відповідними міжнародними угодами.

Нагадаємо, що Міністерство оборони України розраховує на допомогу НАТО в утилізації боєприпасів на території України.

Читайте також:

США допоможуть Україні утилізувати ракети

Під Києвом планують побудувати могильник ядерних відходів

Україна відправляє в Росію ешелон зі смертельно небезпечним токсином

На Дніпропетровщині виявили радіаційні угіддя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: