Україна затвердила безвізовий режим з Боснією і Герцеговиною

Перебування без візи на території Боснії та Герцеговини не повинно перевищувати 30 днів протягом двох місяців від дати першого в'їзду.

Уряд ухвалив проект угоди між Кабінетом міністрів і Радою міністрів Боснії та Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян. Про це повідомили у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

Проект угоди передбачає безвізовий порядок в'їзду громадян України, Боснії та Герцеговини, виїзду, прямування транзитом територією держави іншої договірної сторони на підставі проїзних документів, які дійсні для виїзду за кордон, а також їх перебування строком до 30 днів протягом 2 місяців з дати першого в'їзду.

Укладення угоди сприятиме розвитку партнерських відносин із Боснією та Герцеговиною, інтенсифікації контактів у економіці, культурно-гуманітарній та інших сферах, а також зростанню кількості взаємних поїздок громадян із туристичною, діловою та приватною цілями.

Нагадаємо, 20 липня в Києві відбулися українсько-боснійські консультації з консульсько-правових питань, в рамках яких сторони постатейно погодили проект угоди про умови взаємних поїздок громадян.

У квітні 2009 року Україна запропонувала Боснії і Герцеговині скасувати візовий режим для українців.

Читайте також:

Українцям дозволили їздити в Чорногорію без віз

Боснія і Герцеговина відмінила візи для українців

Україна та Боснія і Герцеговина введуть безвізовий режим

Україна затвердила безвізовий режим з Ізраїлем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: