Україна затвердила сухопутний кордон з Росією

Парламент ратифікував угоду про розподіл сухопутної частини кордону з Росією. Питання морського кордону між країнами залишається відкритим.

Верховна рада 8 липня ратифікувала угоду між Україною і Російською Федерацією про демаркацію українсько-російського державного кордону.

За відповідний закон проголосували 347 народних депутатів.

Нагадаємо, 17 травня Янукович і російський президент Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про демаркацію сухопутного кордону між двома державами.

Разом із тим, морський кордон Україна та Росія поки не поділили через суперечки щодо розподілу території Керченської протоки.

28 травня Янукович заявив про необхідність до кінця поточного року завершити процес демаркації кордонів з Білоруссю, Росією та іншими сусідами України. Він висловив готовність активно брати участь у цьому процесі, щоб якомога швидше завершити дану роботу.

Голова Державної прикордонної служби Микола Литвин раніше прогнозував, що демаркація українсько-російського сухопутного кордону відбудеться швидко і без проблем.

Водночас голова Держприкордонслужби зауважив, що у питанні делімітації морської частини українсько-російського кордону необхідно виробити єдину точку зіткнення з урахуванням національних інтересів обох сторін, оскільки пошук шляхів вирішення цього питання є непростим і триває вже не один рік, зокрема вже проводилося 32 раунди переговорів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: