Україна завершує опалювальний сезон з рекордними залишками газу - "Нафтогаз"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 9 млрд куб. м. газу залишилося у сховищах на кінець опалювального сезону.

Наразі в українських підземних сховищах газу міститься близько 8,8 млрд куб. м. За останній тиждень обсяги газу зменшились на 79 млн куб. м.

Прот це йдеться у повідомленні НАК "Нафтогаз" у Facebook.

"Судячи з прогнозу погоди, ми завершуємо опалювальний сезон з рекордними залишками газу у сховищах порівняно з попередніми періодами. Щоб в квартирах не було Сахари і опалення повітря не відображувалось додатковими цифрами у платіжках, звертайтесь до голови ОСББ або до ЖЕО, щоб відключили опалення", - додають у компанії.

Там також додали, що попереду на українців чекає складна зима 2019/2020. "Чим більше газу збережемо зараз, тим легше буде підготуватися до наступного сезону", - резюмували у компанії.

В українських підземних сховищах газу близько 8,8 млрд куб. м. За останній тиждень обсяги газу зменшились на 79 млн куб....

Опубликовано Нафтогаз України - Naftogaz Пятница, 5 апреля 2019 г.

Як повідомлялося раніше, 3 квітня, Кабінет Міністрів України схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року.

Згідно з рішенням, якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, "Нафтогаз" зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати. "Якщо ціна для промисловості зростає, "Нафтогаз" має продавати газ для населення за ціною, встановленою Урядом України", - повідомили в уряді.

ВідеоДанське енергетичне агентство попросило про додаткову екологічну оцінку російського газопроводу

Це може означати довгострокове відтермінування будівництва російського газопроводу в обхід Польщі та України. У компанії "Північний потік 2" уже заявили, що мають право оскаржити це рішення до кінця квітня. Однак розгляд цього питання може затягнути будівництво російського газопроводу на роки.

Данське енергетичне агентство попросило про додаткову екологічну оцінку російського газопроводу

Залиште свій коментар

Вибір редакції