Україна зайняла 49 місце в списку "кращих країн світу"

Україна визнана країною з найбільш високим рівнем життя серед країн з низьким рівнем доходу.

Відомий американський журнал Newsweek опублікував список 100 кращих для життя з точки зору економіки, охорони здоров'я, якості життя, освіти та політичної ситуації країн світу. Україна займає в цьому рейтингу 49-е місце.

Україна визнана країною з найбільш високим рівнем життя серед країн з низьким рівнем доходу. У тій же категорії, але серед середніх країн, перемагає Куба, а серед середніх і великих - Австралія і Німеччина.

Наша країна також визнана найбільш грамотною країною серед держав з низьким рівнем доходу поряд з Албанією - грамотними є 99% населення.

Тим часом серед великих країн найбільш грамотною визнана Японія, хоча ця країна витрачає на освіту лише близько 3,5% свого ВВП, у той час, як США - більше 5%.

Найкращою країною в світі була визнана Фінляндія, за нею йде Швейцарія і Швеція. У десятку найкращих входять також Австралія, Люксембург, Норвегія, Канада, Голландія, Японія і Данія.

США займає 11 позицію, Німеччина 12, Великобританія 14, а Франція 16 щабель. Найуспішнішою країною в Північній і Східній Європі є Чехія (25 місце), потім Хорватія (28 місце) і Польща (29 місце).

Польща займає 29 місце, Естонія - 32, Латвія - 36, Україна - 49, а Росія - 51 місце після Куби.

Список замикають Буркіна-Фасо.

Нагадаємо, Україна посіла 74-те місце в світі за кількістю щасливих людей. На одну позицію українців випередили росіяни, які посіли 73-тє місце в списку, свідчать дані всесвітнього соціологічного опитування Gallup.

Читайте також:

Українці вважають себе нещаснішими, ніж росіяни

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Україна визнана найбільш вільною державою СНД

Україну визнано найбільш корумпованою країною світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: