Україна збільшить кількість миротворців в Афганістані

РНБО вирішила, що Україна "в рази" збільшить кількість своїх військових у Афганістані. Туди поїдуть передусім медики та спеціалісти з розмінування територій.

Україна планує "у рази" збільшити свій миротворчий персонал у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

Про це заявив перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Володимир Огризко за результатами засідання РНБО. "Йдеться про спеціалістів з надання медичної допомоги, персонал для проведення патрулювання, розмінування об’єктів і надання допомоги населенню", - пояснив він функції, які українські миротворці будуть виконувати в Афганістані.

Чиновник також наголосив, що позиція України в питанні Афганістану співпадає з позицією світового співтовариства. Він нагадав, що зараз у міжнародній операції в Афганістані беруть участь близько 60 тисяч військовослужбовців країн НАТО і країн – партнерів Альянсу.

"Ми діємо разом зі світовим співтовариством. Лише разом ми повинні подолати ті негаразди, які мають місце у тому регіоні, зокрема, йдеться про наркотрафік і міжнародний тероризм", - наголосив Огризко.

Він нагадав, що зараз в Афганістані перебувають 10 українських військовослужбовців, але не назвав точну кількість, на яку буде збільшено миротворчий персонал. Огризко відзначив тільки, що передбачено збільшити цю кількість "у рази".

Чиновник також сказав, що представники Збройних сил, а також, можливо, Міністерства внутрішніх справ України виконуватимуть в Афганістані виключно миротворчі завдання.

Але, за словами Огризка, під час виконання деяких завдань, зокрема, патрулювання українські військові будуть озброюватися легкою стрілецькою зброєю для самозахисту.

Нагадаємо, 17 листопада в Ліберії загинув український миротворець.

Під час набирання води на узбережжі Атлантичного океану військового затягнуло раптово виниклою хвилею у воду і віднесло у відкритий океан.

Читайте також:

У Ліберії загинув український миротворець

Україна відправила до Косова чергову "партію" миротворців

Україна, Литва й Польща домовились про спільну участь в операціях НАТО

ВідеоУкраїна збільшить кількість миротворців в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: