Україна збільшить контингент в Афганістані

У травні Україна відправить до Афганістану чотирьох спеціалістів, а у листопаді - ще трьох. Також розглядається можливість участі в місії українських лікарів.

Міністерство оборони України збільшить миротворчий контингент в Афганістані.

До країни буде направлено 7 додаткових спеціалістів. Як повідомив головнокомандувач ЗСУ Іван Свида, відповідне рішення було ухвалене на виконання указу президента.

"Ми готові у травні направити до складу Міжнародних сил сприяння безпеці у цій країні 4 спеціалістів з утилізації вибухонебезпечних речовин і трьох спеціалістів зі знешкодження вибухових пристроїв у листопаді", - зазначив Свида.

Він додав, що також вже опрацьовується проект технічної угоди з польськими колегами щодо участі трьох українських військових медиків у складі Польської групи реконструкції провінції Газні Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

"Все це свідчить про те, що Україна чітко виконує усі досягнуті домовленості в рамках робочого плану військового комітету Україна-НАТО на 2010 рік", - наголосив генерал.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Україні першій з країн-не членів НАТО запропонували увійти до сил реагування Альянсу. Разом з тим, чинний глава держави Віктор Янукович вже неодноразово заявляв, що не має на меті вступ до організації – за Конституцією, Україна має залишатися позаблоковою державою. Водночас, за його словами, за обопільної згоди співпраця з НАТО триватиме.

Читайте також:

НАТО подякувало Україні за миротворців в Афганістані

Позаблоковий статус коштуватиме Україні 60 мільярдів доларів

В Афганістані таліби збили вертоліт з українцями

Британія використовує в Афганістані українських найманців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: