Україна збільшить свою присутність в Афганістані

Міністр оборони Михайло Єжель пообіцяв збільшити контингент в Афганістані, загалом - лікарями та фахівцями зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв.

Кабмін вирішив тимчасово ввести в дію угоду з НАТО про транзит територією України вантажів для забезпечення операції в Афганістані та збільшити контингент у цій країні.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду, – заявив міністр оборони Михайло Єжель в Брюсселі під час засідання північноатлантичної ради з країнами-партнерами НАТО.

Єжель також поінформував присутніх про поступове збільшення Україною своєї присутності в Афганістані.

Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

Міністр повідомив, що будуть направлені до складу литовської групи з реконструкції провінції Гор четверо фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв та підготовлені ще троє військових лікарів для госпіталю у складі польської групи з реконструкції провінції Газні.

Крім того, міністр провів двосторонні зустрічі з керівниками оборонних відомств Латвії, Азербайджану та Монголії, під час яких відбувся обмін думками щодо актуальних питань розвитку двостороннього співробітництва у військовій сфері.

Читайте також:

НАТО подякувало Україні за миротворців в Афганістані

Позаблоковий статус коштуватиме Україні 60 мільярдів доларів

В Афганістані таліби збили вертоліт з українцями

Британія використовує в Афганістані українських найманців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: