Україна збільшує видобуток газу

Зараз щодоби в Україні видобувається 61,9 млн. кубометрів блакитного палива.

В Україні станом на 16 січня вжито всіх заходів для збільшення власного видобутку газу - зараз щодоби в країні видобувається 61,9 млн. кубометрів блакитного палива, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Олег Дубина.

Під час зустрічі з Віктором Ющенком глава "Нафтогазу" особливо наголосив, що фактично мова йде про те, що з початку місяця власний видобуток значно збільшився і складає замість запланованих 586 млн. кубометрів 860 млн. кубометрів.

Дубина запевнив президента, що на сьогоднішній день проблем із забезпеченням населення і підприємств газом в Україні немає - загалом країна споживає 253 млн. кубометрів газу в добу.

Сьогодні "Газпром" вчетверте подав заявку на адресу "Нафтогазу" на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальні станції "Суджа". Нагадаємо, "Нафтогаз" просив "Газпром" почати поставки газу не через ГВС "Суджа", а через ГВС "Валуйки" і "Писарівка", але "Газпром" відмовив у цьому проханні.

Між тим, джерела ЗМІ в МЗС України повідомили, що сьогодні в Києві пройде саміт з врегулювання газового конфлікту між Україною і Росією. Президент Польщі Лех Качинській в останню мить відмовився від участі в саміті в Києві. Його представлятиме в Україні міністр в канцелярії президента Міхал Каменській.


Читайте також:

Україна заплатить Росії за газ тоді, коли та визначиться з ціною
Ющенко: Україна готова безкоштовно транспортувати газ до Європи
У Києві пройде альтернативний газовий саміт

ВідеоУкраїна збільшує видобуток газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: