Україна здала в оренду Росії злітно-посадковий полігон

Міноборони України частково дозволило російським пілотам використовувати злітно-посадковий полігон "Нитка". Водночас, полігон в будь-якому разі залишиться у власності України.

Міністерство оборони України дозволило Росії частково використовувати полігон злітно-посадкових систем "Нитка". Про це заявив міністр оборони Михайло Єжель.

"Нами включено "зелене світло" для використання російськими пілотами палубної авіації злітно-посадкової смуги на полігоні "Нитка" в повному обсязі. Ми також домовилися про відшкодування українській стороні витрат, пов'язаних з тренуванням російських льотчиків на цьому полігоні", - заявив Єжель.

За його словами, полігон в будь-якому разі залишиться у власності України.

"Україна буде отримувати орендну плату і не утримуватиме той персонал, який сьогодні обслуговує полігон "Нитка", - додав Єжель.

Полігон злітно-посадкових систем "Нитка" створений в 1980 році для тренування льотного складу корабельної авіації та проведення випробувань авіаційної та іншої техніки, яка використовується для забезпечення посадки літальних апаратів на палубу авіаносця.

Читайте також:

На Чорноморському флоті РФ викрили факти поборів з військових

Російський корабель візьме участь у параді ВМС України

Москва: Янукович обіцяв вирішити питання ЧФ РФ без шкоди для Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: