Україна зменшить споживання газу на третину

У 2010 році уряд планує спрямувати 580 млн грн на виконання програм модернізації теплоенергетики.

Україна до 2014 року зменшить споживання газу на 30%. Про це заявив міністр з питань житлово-комунального господарства Юрій Хіврич.

"У цей час 16 областей уже розробили і затвердили програми модернізації теплоенергетики, використовуючи розробки українських науковців, зокрема, академіка Анатолія Долинського. Зменшити обсяг споживання газу цілком реально", - цитує  Хіврича прес-служба Партії регіонів. За його словами, у 2010 році буде спрямовано 580 млн грн на виконання програм модернізації теплоенергетики.

"Наступного року, за затвердженою парламентом програмою реформування ЖКГ, на модернізацію заплановано 1,1 млрд грн. За рік - майже півтора мільярди, і так далі, поки не завершимо цю справу", - зазначив міністр.

За його словами, якщо гроші вдасться залучити в повному обсязі, то до 2014 року на 30% (близько 2 мільярдів кубометрів газу) може бути скорочено споживання газу. "У цьому році плануємо заощадити 4-5%", - уточнив він.

Він також додав, що якщо споживання газу буде знижено на третину, то необхідно буде переглядати тарифи. "Можна говорити не про зниження, а про пом'якшення тарифів. Якщо зменшиться складова блакитного палива у собівартості послуги, то, безперечно, тариф перерахують. Але у собівартості ще враховується електроенергія, мінімальна зарплата. А ці показники зростають", - зазначив Хіврич.

Читайте також:

В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

Уряд направив у Раду законопроект про штрафи за комунальні борги

Тарифи на тепло піднімуть з 15 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: