Україна знову піднялася в рейтингу найвпливовіших паспортів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цьогоріч український паспорт піднявся ще на 8 позицій.

Паспорт України піднявся на 8 позицій у рейтингу паспортів світу Global Passport Power Rank 2018, що визначає країни, громадяни яких можуть скористатися найбільшою кількістю безвізових поїздок.

Відповідно до рейтингу, паспорт громадянина України посідає 24 місце і дозволяє відвідати 90 країн без віз, ще в 41 країні візу можна оформити по прибуттю. У 67 країн (наприклад, в Японію, Велику Британію, Сполучені Штати та Китай) українці мають оформлювати візу завчасно.

Український паспорт в рейтингу межує з документами Антигуа і Барбуда та Тринідадом і Тобаго (23 місце) та Маврикію і Венесуелою (25 місце). На першому місці - Сінгапур. Громадяни Сінгапуру можуть відвідати 127 країн без віз. В минулому році Україна в рейтингу була 32, а станом на січень 2017 року (до початку дії безвізового режиму з країнами ЄС) Україна посідала 46 місце.

Останнє місце в рейтингу, як і в минулому році, посідає афганський паспорт. Громадяни Афганістану можуть в'їхати до 5 країн без візи, у 25 країнах - оформити візу по прибуттю та потребують завчасного оформелння візи для подорожей у 168 країн світу.

Рейтинг Passport Index склала компанія з фінансового консалтингу з Канади Arton Capital. Він охоплює 193 країни й 6 територій.

ВідеоЗакордонний біометричний паспорт тепер можна отримати навіть у віддалених селах Прикарпаття

Туди приїхала пересувна робоча станція. Це мікроавтобус, обладнаний спеціальною апаратурою, аби працівники паспортного сервісу могли виїжджати на виклик і там оформлювати заявки на видачу закордонних біометричних паспортів. Послуга не з дешевих - 3,5 тисячі гривень з людини, однак вона користуватиметься попитом, не сумніваються у паспортному сервісі. 

Закордонний біометричний паспорт тепер можна отримати навіть у віддалених селах Прикарпаття

Залиште свій коментар

Вибір редакції