Україна зведе військову базу на Азовському морі для протидії РФ – Муженко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна вже наростила в цьому районі повітряні, наземні, морські та артилерійські сили.

Україна побудує військову базу на Азовському морі і посилить військову присутність в районі, аби протистояти загрозі з боку Росії.

Про це заявив голова Генштабу української армії Віктор Муженко, передає Reuters.

"Всі ті заходи, які проводяться в Приазов'ї, і є елементом нарощування нашої присутності в цьому регіоні для адекватного реагування на можливі провокації з боку Російської Федерації", - сказав Муженко.

Він додав, що Україна вже наростила в цьому районі повітряні, наземні, морські та артилерійські сили.

Окрім цього, Муженко виключив можливість того, що ВМС України будуть супроводжувати комерційні судна в Азовському морі, щоб запобігти їхній зупинці російськими кораблями.

ВідеоСША передали Україні кораблі для захисту Азовського моря.

Америка дала два патрульних катери класу "Айленд" - їх особисто прийняв президент України Петро Порошенко. Побудовані 30 років тому судна перебували на службі американської берегової охорони до минулого року. Київ має оплатити ремонт і дооснащення катерів та навчання екіпажів. 

США передали Україні кораблі для захисту Азовського моря.

Нагадаємо, протягом кількох місяців Росія затримує кораблі, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна проводить переговори з країнами ЄС та США щодо введення санкцій проти Росії у відповідь на блокаду Азовського моря. 

У Вашингтоні дії росіян назвали ще одним прикладом кремлівської кампанії, спрямованої на дестабілізацію України. Те, що відбувається сьогодні, експерти вже прямо називають повзучою анексією Азова.

23 вересня українські військові кораблі "Донбас" і "Корець" зайшли в контрольовану окупантами Керченську протоку і пройшли під Кримським мостом. З боку Азова їх вже чекали наші броньовані катери. Петро Порошенко привітав появу кораблів в Азовському морі та зазначив, що судна стануть частиною новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції