Україна звинуватила ЧФ Росії у порушенні міжнародних зобов'язань

Українська сторона заявила про систематичні порушення командуванням ЧФ РФ порядку перетину кордону України.

МЗС України заявляє, що військовослужбовці і кораблі Чорноморського флоту Росії порушують встановлений базовими угодами порядок перетину державного кордону України, і закликає Москву дотримуватись угоди про базування ЧФ РФ у Криму.

Як повідомляє прес-служба МЗС, в середу в Києві відбулося чергове засідання підкомісії з питань функціонування ЧФ РФ українсько-російської міждержавної комісії.

В ході засідання українська сторона звернула увагу на систематичне порушення командуванням ЧФ РФ встановленого базовими угодами і законодавством порядку перетину кордону України і пересування по території України військовослужбовців і кораблів, і закликала російську сторону до добросовісного виконання своїх міжнародних зобов'язань.

МЗС України повідомляє, що в ході зустрічі також обговорювалися питання заборгованості підприємств, установ і організацій ЧФ РФ перед Пенсійним фондом України, іншими соціальними фондами по сплаті податків і виплаті заробітної плати.

"Українська сторона звернулась з наполегливим проханням до російської сторони погасити відповідні борги і припинити порушення законодавства України у цій сфері", - говориться в повідомленні МЗС.

В той же час, українська сторона в цілому позитивно оцінює відновлення переговорного процесу з питань ЧФ РФ, після більш ніж річної перерви, і сподівається на продовження активного українського-російського діалогу на цьому напрямку.

Читайте також:

Україна і Росія перерахують землю і майно ЧФ

Росія передасть Україні документи по Чорноморському флоту

Росія скаржиться, що кримська міліція тероризує офіцерів ЧФ

СБУ обіцяє вигнати російські спецслужби з Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: