Українці Австралії закликали Януковича припинити репресії

На думку представників діаспори, новий курс політики влади різко відходить від політичних досягнень попередніх національних урядів.

 Українська діаспора в Aвстралії висловила тривогу з приводу порушень прав і свобод в Україні за перший рік президентства Віктора Януковича. Про це заявила Спілка Українських Організацій Австралії. Діаспора закликала Януковича припинити репресії опозиційних політиків.

"З першого дня на посаді глави держави Янукович порушив чинне законодавство, і Конституцію і президентську присягу перед усім народом", - йдеться у заяві.

На думку представників діаспори, президент, почавши від розширення власних повноважень, став здійснювати новий курс політики, який "різко відходив від політичних досягнень попередніх національних урядів".

Громада вимагає від президента та уряду дотримуватися Конституції, захищати державний суверенітет і територіальну цілісність України і обороняти права і свободи всіх українців, як у своїй державі, так і за його межами.

Як наголошено у заяві, влада повинна поважати "право опозиції на самоорганізацію, і відмовитися від репресій опозиційних політиків".

Українці Австралії також закликали Януковича "забезпечити свободу думки, слова і пересування в Україну, припинити робити курс на повну русифікацію і радянізацію системи освіти".

Читайте також:

Верховний суд РФ займеться ліквідацією Об'єднання українців Росії

Українці Європи обурились "провокацією" влади проти Бандери

Янукович похвалив діаспору за відстоювання Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: