Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці без прописки зможуть оформити комунальну субсидію на орендоване житло

Раніше субсидію мали змогу оформити виключно зареєстровані у житловому приміщенні люди. 

Відтепер українці мають змогу оформити комунальну субсидію без офіційної прописки.

Для цього необхідно повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі, заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, раніше субсидію мали змогу оформити виключно зареєстровані у житловому приміщенні люди. Однак, Уряд пішов назустріч тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги.

"Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням Уряду не визначено жорстких вимог до такого документу: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів - власника житла та орендаря", - наголосив Рева.

Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен братися до уваги місцевими органами соціального захисту населення на користь сім'ї, додав міністр.

Нагадаємо, кабмін доповнив та змінив правила щодо оформлення, нарахування, перепризначення та скасування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. З усіма змінами можна ознайомитися за посиланням.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції