Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці готові звільнити чужу машину від снігу за 50 гривень, а розчистити двір - за 350

Заповзятливі громадяни готові допомагати в біді оточуючим, але не безкоштовно.

Сильний снігопад став для багатьох серйозною проблемою, а для когось це можливість непогано заробити. Так, на сайті безкоштовних оголошень з'явилось безліч пропозицій послуг з вивезення снігу, очищення дахів і навіть розкопування автомобілів, пише "Сегодня".

Читайте спецтему: Весняні снігопади та урагани: українці потерпають від негоди

Серед оголошень можна знайти безліч пропозицій від спеціалізованих компаній, послуг приватних власників техніки і навіть від звичайних людей, охочих заробити.

Розцінки можуть суттєво відрізнятися. Так, деякі власники тракторів пропонують розчистити дорогу за 400 гривень на годину. А якщо потрібно ще і вивезти сніг, то таку послугу оцінюють вже від 600 гривень за годину роботи. Також можна орендувати спецтехніку і попрацювати на ній самостійно.

Українці розміщують оголошення з пропозиціями відкопати автомобіль, оцінюючи свою роботу при цьому мінімум в 50 гривень. Очистити територію біля під'їзду беруться за 350 гривень, а почистити територію біля магазину можна за 35 гривень за квадратний метр.

Бажають заробити, але при цьому не шукати клієнтів самостійно, деякі компанії пропонують 200 гривень за повний робочий день. Термін "працевлаштування" 7-10 днів.

Нагадаємо, за добу 23 березня Київ завалило 40 млн тонн снігу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції