Українці масово допомагають армії грішми та продуктами

Дата публікації
Перегляди
4224
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці масово допомагають армії грішми та продуктами

Українці масово допомагають армії грішми та продуктами

Небайдужі українці приносять продукти та обмундирування та перераховують гроші.

Щодня  на рахунки української армії люди перераховують мільйони гривень. У Львові свою допомогу вносять усі — від  заможних бізнесменів до студентів та пенсіонерів, йдеться в сюжеті ТСН 19.30.

У храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові на потреби Майдану зібрали 4 мільйони грн. Тепер у храмі збирають гроші на підтримку українських військових. Спорядження накупили уже на 200 тисяч гривень.

"Це починаючи від військових спальників, карематів, закінчуючи жилетками для того, щоб військовослужбовці почували себе у безпеці. Звичайно, що ми не фінансуємо зброю. У нас такого немає. Підтримуємо виключно гуманітарні потреби", - розповідає  священник Степан Сус.

У церкві кажуть – гроші передусім приносять ті, хто нещодавно сам просив про допомогу. 75-річна Марина Мельник із своєї пенсії у 1200 гривень  вкинула у скриньку половину. Спершу 500 гривень, але на півдорозі повернулася і докинула ще п'ятдесят. 

Українці переказують на рахунки армії мільйони гривень щодня

Українці переказують на рахунки армії мільйони гривень щодня

Ще зовсім нещодавно офтальмолог Ігор Новицький разом із своїми колегами безкоштовно відновлював зір людям, які постраждали на Майдані. Тепер на потреби армії він перерахував усю свою зарплату - 5 тисяч гривень.

" Вони стали на захист України. На захист українського народу, але і український народ повинен якось віддати свій борг вдячності", - каже  Ігор Новицький.

Військові визнають – підтримка справді небачена. Хтось перераховує кошти на центральні рахунки, хтось зв'язується з частинами і допомагає грішми, речами та продуктами на місці.

 "Військові дуже цінують зусилля, з якими громадяни, небайдужі люди намагаються підтримати нашу армію. Наша армія дякує людям за це, ми будемо вірні присязі", - запевняє Володимир Скоростецький, офіцер Регіонального медіа-центру МОУ у Львові.

В армії кажуть, що нарешті відчули себе потрібними людям. Тепер підвести українців просто не мають права.

Степан Грицюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4224
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація