Українці можуть отримати соцкартки з зарплатою та групою крові - Хара

Дата публікації
Перегляди
2566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці можуть отримати соцкартки з зарплатою та групою крові - Хара

Хара вважає, що після картки киянина можуть запровадити картку українця

Після запровадження "Картки киянина" можуть створити щось подібне для кожного українця.

Соціальна картка, запроваджена у Києві, може дати поштовх створенню картки українця.

Таку думку висловив голова Комітету Верховної ради з питань соціальної політики та праці Василь Хара.

"Знижки на медикаменти – це один компонент. І, на мій погляд, другим компонентом мають бути торгові системи, які є у столиці та поблизу, які б також надавали 10-20% знижки на всі товари та послуги, які вони реалізують", - зазначив Хара.

На його думку, на картці також має фіксуватися сума страхових сплат і отримані людиною послуги. Також це може бути зарплатна картка, на яку приходитиме зарплата і людина зможе нею розраховуватися.

"Можна вказувати на картці і медичні дані людини, наприклад групу крові, алергії тощо, щоб у разі виникнення надзвичайної ситуації лікарі могли дізнатися певну важливу інформацію. Тобто картка, в ідеалі, має бути багатошаровою та мати багато спрямувань, щоб люди розуміли, що вона їм близька та приносить велику користь", – вважає Хара.

Парламентарій наголосив, що було б добре, якби соціальною карткою можна було б розраховуватись у магазинах та інших торгівельних мережах, адже весь цивілізований світ уже давно не носить паперові гроші в кишенях.

"Якщо буде така багатошаровість, то я думаю, соціальну картку можна буде запровадити не лише на території основних міст, а її можна буде зробити карткою українця", – наголосив Хара.

Нагадаємо, за словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, пільгові категорії громадян, які отримають "Картку киянина", цього року зможуть купувати ліки вітчизняних виробників зі значною знижкою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація