Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці намагаюся за допомогою хабара полегшити перетин державного кордону

Кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди у порівнянні з минулими роками постійно зростає.

Протягом минулого тижня прикордонники задокументували 20 випадків, коли громадяни пропонували неправомірну вигоду.

Кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди у порівнянні з минулими роками постійно зростає, - переконують у Держприкордонслужбі.

Наприклад, на ділянці відповідальності Західного регіонального управління прикордонники Мостиського, Львівського та Чопського загонів у 6 випадках зафіксували спроби дачі неправомірної вигоди громадянами України, Польщі, Угорщини та Чехії. Кошти, як 150 гривень, так і 1000 чеських крон, порушники пропонували за безперешкодний перетин кордону.непритягнення до адміністративної відповідальності через перевищення термінів перебування на території України.

Приміром, п'ять випадків порушення чинного законодавства зафіксували прикордонники Східного регіонального управління. Так, неправомірну вигоду громадяни України пропонували у контрольних пунктах в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" та "Мар'їнка" та в пунктах пропуску "Просяне", "Мілове" та "Тополі".

Розмір запропонованих коштів сягав 2500 гривень, за які українці планували сприяння їм у незаконному переміщені товарів та пропуск без належних документів.

Як відомо, у період з 22 червня до 31 грудня 2015 року за вчинення корупційних злочинів були притягнуті до відповідальності 92 українські чиновники. Про це свідчать дані Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). Перше місце списку посідає голова районної податкової інспекції в Чернівецькій області. Чиновника спіймали на хабарі в 640 тисяч гривень, він отримав 8,5 року в'язниці.

Рейтинг хабарників

Залиште свій коментар

Вибір редакції