Українці навчали польських десантників стрибати з парашутом

Українські десантники показали польським колегам як не втрачати час в бою, стріляти у повітрі та стрибати у вітряну погоду.

На Миколаївщині тривають військові навчання "Козацький степ 2011". Під час маневрів українські та польські десантники вчаться координувати дії для роботи в миротворчих контингентах і діляться досвідом.

Так українці вже показали партнерам, що можна стрибати під час вітру та стріляти, знаходячись у повітрі.

Справа в тому, що, на відміну від українських колег, польські десантники не відкривають вогонь у повітрі, перед приземленням, та не стрибають у вітряну погоду.

Наші блакитні берети, приземлюючись на ворожу територію, одразу ж можуть відкрити вогонь по супротивнику, бо зброя в них завжди напоготові. Поляки ж зазвичай тримають автомати за спиною в чохлах. А отже, витрачають зайвий час на підготовку до бою.

"Під час прижку спускаємо ремінь по максимуму и одну сторону ременя чіпляємо під підвісну систему", - поділився прийомом старший стрілець Михайло Мороз.

"Відкрився парашут – послаблюємо запаску, дістаємо автомат. Все це дуже швидко робиться. Можемо вести стрільбу в повітрі. Потім переводимо його назад і таким чином приземлюємось", - пояснив він.

"Сказати що це дуже ефективно по ураженню живої сили – не зовсім. Але коли ти в полі і по тобі ведуть вогонь, ти теж не можеш прицільно стріляти по парашутисту" - прокоментував тактику, що вразила польських колег, керівник навчань "Козацький Степ 2011" Ілля Федоренко.

Також виявилось, що при наявності, навіть слабкого, вітру поляки не стрибають.

"Вчора був вітер 2-3 метри в секунду – вони казали, що вони при такому вітрі вже не здійснюють стрибків. У нас при такому вітрі за щастя, коли є легкий вітерець і ми можем розвернутись за вітром і приземлитись", - розповів Мороз.

Найближчим часом вояки ще випробують стрілецьку зброю, яка є на озброєнні двох армій, та відпрацюють спільні дії в умовах, максимально наближених до бойових. Триватимуть навчання до 7-го вересня.

Читайте також:

На Львівщині стартують масштабні військові навчання Україна-НАТО

В Україні починається реформування армії

На Львівщині розпочалися українсько-болгарські військові навчання

В Україні з’явиться новий рід військ

ВідеоНа Миколаївщині тривають військові навчання "Козацький степ-2011"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: