Українці назвали найважливіші державні проблеми та поділилися особистими

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці назвали найважливіші державні проблеми та поділилися особистими

Операція об'єднаних сил / Facebook

Рейтинг особистих проблем очолюють питання соціально-економічного характеру.

Війна на Сході України залишається найважливішою державною проблемою в очах громадян. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг". Його результати були оприлюднені у вівторок, 26 червня.

Війну на Сході України найважливішою проблемою країни назвали 78% респондентів. 

Водночас про хабарництво та корупцію як загальнодержавну проблему говорять 55% респондентів, безробіття – 29%. 

Соціологічна група "Рейтинг"

Низький рівень зарплат та пенсій, недостатній рівень соціального захисту, соціальне розшарування, підвищення цін на основні товари, як проблеми на рівні країни, хвилюють від 16% до 18% опитаних.

Водночас, рейтинг особистих проблем очолюють питання соціально-економічного характеру: підвищення цін й тарифів, а також низький рівень зарплат і пенсій особисто хвилюють більше половини респондентів. Питання війни на Сході, низький рівень медичних послуг, відсутність роботи є особистими проблемами  для кожного п’ятого. 

Недостатній рівень соціального захисту, хабарництво і корупція у владі вважають проблемами 15-16% опитаних, соціальне розшарування – 10%. Інші питання особисто хвилюють не більше 10%.

В опитуванні "Рейтингу", яке проводилося 14-24 червня, взяли участь українці у віці 18 років і старші (особисте формалізоване інтерв’ю, face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Нагадаємо, всього 11,2% українців задоволені курсом, яким наразі рухається Україна, тоді як 83,7% на запитання "На Вашу думку, Ви загалом задоволені чи не задоволені напрямком, у якому рухається наша країна?" відповіли негативно. Про це йдеться у даних соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Наступна публікація