Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці нехтують дорогим Кримом та планують відпочинок в Європі

В українців визначилися нові тренди літнього відпочинку. У Європі зараз можна відпочити не дорожче, ніж у Туреччині.

Наближається сезон літніх відпусток, тож українці вже підшукують варіанти, де б відпочити, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Туроператори зваблюють різноманітними пропозиціями, але все залежить від можливостей.

Читайте: Українці "підсіли" на відпочинок у кредит під скажені відсотки

Традиційні українські Крим та Карпати незмінно популярні, але українці дедалі частіше зраджують національні курорти через їхню дорожнечу і відсутність сервісу.

Туреччина та Єгипет досі є лідерами з відпочинку українців за кордоном, але останнім часом, а особливо цього року українці обирають європейський напрям. Іспанія, Греція, Чорногорія та Хорватія перебрали на себе значну частину українських туристів.

"Я вважаю, що Греція прийме близько 80 тис. українських туристів. Іспанія - це трохи більше 100 тис.", - зазначив комерційний директор туристичної компанії Аркадій Маслов.

Цього року ці країни стали так званим трендом літнього відпочинку. Їхня відвідуваність виросла вдвічі. Така популярність залежить не тільки від вартості та рівня відпочинку, а й від простоти оформлення візи.

"Як тільки країна спрощує візовий режим, це, безперечно, дає туроператорам організовувати чартерні рейси - це здешевлення ціни на авіаперельоти, це означає масову пропозицію для всіх клієнтів", - пояснила член президіуму асоціації туристичного бізнесу України Олена Бухно.

Чорногорія, переконують туроператори, взагалі є найвигіднішим варіантом, тому що до неї не потрібна віза. І ціна починається від 3,5 тис. грн на тиждень - як і в Туреччині.

За тижневий відпочинок у Греції чи Іспанії доведеться викласти від 7 тис. грн за людину.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук.

Відео Де українці відпочиватимуть цього літа?

Залиште свій коментар

Вибір редакції