Українці незадоволені роботою Януковича та Азарова

Близько половини опитаних українців негативно ставляться до спроб Януковича і Азарова вирішити найважливіші проблеми в Україні, і лише 10% задоволені діями влади.

 Більшість українців негативно оцінюють досягнення президента Віктора Януковича і прем'єр-міністра Миколи Азарова у вирішенні нагальних проблем країни, пише видання Deutsche Welle. Про це свідчать результати репрезентативного опитування, проведеного в грудні 2010 року дослідним інститутом IFAK Ukraine.

Близько половини опитаних українців негативно ставляться до спроб Януковича і Азарова вирішити найважливіші проблеми в Україні.

Зазначимо, що найважливішими проблемами країни українці вважають економічні проблеми (79% опитаних), на другому місці - корупція (55%), далі - свавілля чиновників і міліції (34%).

Як повідомляється, респонденти могли обирати кілька варіантів відповіді. За всіма трьома пунктами президент Янукович отримав найгірші оцінки. Лише 10% опитаних оцінили його успіхи в рішенні вищеперелічених проблем як "в цілому хороші".

Найгіршим, згідно з опитуванням, є показник Януковича в боротьбі зі свавіллям чиновників і міліції - 50% респондентів вважають його роботу в цьому напрямку "в цілому поганою". Активність Януковича, спрямовану на вирішення економічних проблем, 48% опитаних українців оцінили як незадовільну. Те ж саме 46% опитаних відзначили, оцінюючи боротьбу Януковича з корупцією.

Щодо прем'єра, то він теж не може похвалитися відмінними показниками: найгірше респонденти оцінили його досягнення в боротьбі зі свавіллям чиновників і міліції (негативно - 51% опитаних; позитивно - 8%), у вирішенні економічних проблем (негативно - 50%; позитивно - 9%), а також у боротьбі з корупцією (негативно - 47%; позитивно - 7%).

Натомість позитивні відгуки респондентів Янукович отримав за поліпшення до цього напружених відносин з іншими країнами. 37% опитаних вважають зовнішню політику президента "в цілому доброю", 16% - "в цілому поганою".

У питанні зусиль, спрямованих на поліпшення відносин з іншими країнами, Азаров поступається Януковичу: "в цілому добре" зусилля прем'єра оцінили 26% респондентів, "у цілому погано" - 23%).

Щодо ситуації зі свободами слова і преси, 28% опитаних поставили Януковичу хорошу оцінку. Разом з тим, 20% респондентів висловили невдоволення його роботою в цьому напрямку, а 52% не захотіли або не змогли дати чітку відповідь на це питання.

У питанні дотримання прав людини лише 15% респондентів вважають достатніми зусилля, яких докладає президент у цьому напрямку. 34% респондентів навпаки незадоволені його роботою. Також 15% опитаних позитивно оцінили успіхи глави держави в розвитку демократії в Україні, 29% дали негативну оцінку.

Щодо боротьби зі злочинністю, то лише 13% опитаних українців оцінили роботу Януковича як "в цілому гарну", незадовільною її назвали 38% респондентів.

Опитування проводилося в Україні з 3 по 13 грудня 2010 року методом репрезентативної вибірки. В опитуванні взяли участь 1000 чоловік з 35 населених пунктів Україні.

Читайте також:

Янукович поїде на економічний форум в Давос за грошима

Бідніші за Януковича тільки президенти Афганістану і Зімбабве

Азаров порадив іноземцям не читати українських газет

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: