Українці отримають можливість відвідати без віз заокеанську країну

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
1083
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці отримають можливість відвідати без віз заокеанську країну

Фото: pixabay.com

Уряд затвердив договір про скасування візових вимог між Україною і Перу.

У середу, 22 вересня, Кабінет міністрів затвердив угоду про безвізовий режим між Україною і Перу для короткострокового перебування.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ.

"Документ встановлює на взаємній і постійній основі безвізовий режим взаємних поїздок усіх категорій громадян України та Перу з будь-якою метою в'їзду терміном до 90 днів протягом 180 днів", – йдеться у повідомленні МЗС.

Раніше перуанська сторона одностороннім рішенням запровадила для українців можливість безвізових туристичних поїздок. Тепер відвідати Перу можна не тільки в туристичних цілях. 

"Наші громадяни зможуть приїжджати в Перу без візи не тільки з метою туризму, а й для відвідування родичів, навчання, бізнесу, культурних обмінів. Так само і наша держава відкриється для перуанських туристів і бізнесу", – цитує пресслужба зовнішньополітичного відомства міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу.

Угода набере чинності після завершення усіх внутрішньодержавних процедур. 

Нагадаємо, в Україну цього року приїхало багато туристів із Саудівської Аравії. Вони відзначаються тим, що не економлять на відпочинку та вимагають належного сервісу. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1083
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація