Українці після купання в Азовському морі скаржаться на інтоксикацію: що сталося і хто в групі ризику

Українці після купання в Азовському морі скаржаться на інтоксикацію: що сталося і хто в групі ризику

Фото: УНІАН

Якщо є медузи, медики радять змінювати купальний костюм після виходу з води на пляжі.

Українці після відпочинку на курортах Азовського моря у Запорізькій області скаржаться на інтоксикацію організму. Підозрюють, що вона могла з'явитися через контакт із медузами, яких цьогоріч там вкрай багато і деякі з них є отруйними.

Про це пише місцеве видання "РІА Мелітополь".

Зазначається, що інтоксикацію може викликати не тільки контакт з медузами, а й сам запах від організмів, які розкладаються. Таке можливо, якщо їх вчасно не прибрали з пляжу, вони тривалий час лежали під сонцем, а люди вдихали ці пари.

Медики радять у разі опіків медуз промивати шкіру морською водою та змінити купальний костюм після виходу з води на пляжі.

Наголошується, що найбільш вражені до інтоксикації люди з ослабленою імунною системою.

Нагадаємо, у курортній Кирилівці відпочивальники помітили на пляжах сотні недопалків, які кидали у воду раніше. Тепер пляж брудний.

Як повідомлялося, у Кирилівці Запорізької області дитина, яка купалася в Азовському морі потерпіла від медуз. Коли вийшла на берег, то вже мала на тілі червоні плями. Під час купання медуз поблизу видно не було, розповіла бабуся дитини. Утім, вона впевнена, що саме рештки медуз спровокували таку реакцію організму.

Новини України: пляжі Азовського моря знову заполонили медузи

Новини України: пляжі Азовського моря знову заполонили медузи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
81к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація